BİZİM DENEYİMLERİMİZ

SİZİN BAŞARINIZ!

14000 m2 arazi üzerinde bulunan Antalya’da yer alan ilk ve tek olan sağlık merkezimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Açık alan üzerinde, dağ eteğinde yer alan tesisimizde yeşil alanlarla Osmanlı mimarisindeki yapılarla donanmış binalarda güzel bir gün sizleri bekliyor.

KURUMSAL YAPI

Efor Spa & Wellness Turizm şirketi 15 yılı aşkındır Resort, Klüp ve Şehir Otelciliğinde yer alan Uluslararası otel zincirlerinde Spa Yönetimi konusunda bağımsız olarak çalışmaktadır.

Efor Spa & Wellness, spa merkezlerinde planlama, organizasyon ve operasyon geliştirme konuları ile spa merkezlerinin yönetimini kolaylaştırmak için konusunda uzmandır.

Şirketimiz engin deneyimleri ile spa merkezi açılışı ve sonrasındaki operasyonu ile olağanüstü Spa Yöneticiliği hizmeti vermektedir.

2009 yılında kurmuş olduğu Kuzey Spa ile Spa sektöründe işletmiş olduğu otel sayısını arttırmıştır. 2013 Aralık ayında inşaatına başladığı Yukarıkocayatak Beldesi, Serik bölgesinde 14 dönüm arazi üzerinde Antalya Peloid günübirlik çamur banyoları tesisini Kuzey Spa olarak 2014 Mayıs ayında faaliyete açarak Sağlık Turizmine alternatif bir ürün sunmaktadır.