Tesisimizde 2 adet 100m2 genişliğinde villamız bulunmaktadır. Villa Rose ve Villa Yasmine’de Ailenizle beraber güzel zaman geçirebilirsiniz. Burada size özel hazırlanmış çamur banyosunda cildinizin sağlığı ve güzelliği için bakım yapabilirsiniz.

Daha önce kendinizi hiç bu kadar şımartmamıştınız!


 

_MG_7478

Villa içinde sadece size özel Türk hamamı, Sauna, çamur banyosu küveti, Televizyon, uydu yayını, Internet hizmeti, mini-bar(alkolsüz içecekler),meyva sepeti, şarap servisi ile VIP hizmet alacaksınız. Çocuğunuzu mini-club’ e emanet ederek alacağınız hizmetlerde daha rahat zaman geçirebilirsiniz. İsteğinize göre alacağınız spa bakımlarında size özel hizmetli olacaktır.

VIP Alan’da önce bedeninizi ölü hücrelerden arındırın, Geleneksel Türk hamamında keselendikten sonra cildiniz çamur banyolarında alacağınız çamur kürüne hazır hale gelir ve çamurun şifalı etkisinden açılmış gözenekler sayesinde daha çok faydalanırsınız.

Çamur havuzlarında tüm vücudunuza çamur uyguladıktan sonra 20-25 dakika kuruması için beklemeniz vücudunuzun ihtiyacı olan mineralleri alması için yeterlidir. Sonrasında alacağınız duş ile çamurdan arınıp dinlenmek için rahat koltuklara uzanın, ya da serinlemek için açık yüzme havuzumuza girebilir, etrafında güneşlenebilirsiniz.

Görevlilerimizden masaj için rezervasyon yaptırmayı unutmayın, uzak doğudan gelen balili kızlarımız ile hem beden hem ruh güzelliğinize sağlık ve güzellik katabilirsiniz.

Size özel VIP transfer ile bulunduğunuz adrese sizi bırakmadan önce ertesi günün programı için şimdiden bizden randevu alabilirsiniz.

Size özel VIP transfer ile bulunduğunuz adrese sizi bırakmadan önce ertesi günün programı için şimdiden bizden randevu alabilirsiniz.
In practice, that has led to a bifurcation between scholars and those buying essays at academic writing service the institutions who are charged with overseeing student-teaching experiences, said david j.

Visit in Ladbrokes bingo information.