14000 m2 arazi üzerinde bulunan Antalya’da yer alan ilk ve tek olan sağlık merkezimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Açık alan üzerinde, dağ eteğinde yer alan tesisimizde yeşil alanlarla Osmanlı mimarisindeki yapılarla donanmış binalarda güzel bir gün sizleri bekliyor.

genel1

Bizim Deneyimlerimiz Sizin Başarınız

Organik ve doğal bir ürünümüz olan çamur ile şifa bulabilirsiniz.

Kapıdan içeriye girdiğinizde geleneksel Osmanlı şerbeti ile sizleri karşılamaktayız.

Eski Antalya evleri ile donatılmış sokağımızda gezerken Türk kahvesi Evi, Restaurant, Cafe, Fotoğrafçı, Mini-Club ve Alışveriş merkezine uğrayarak çamurdan geri kalan zamanınızı geçirebilirsiniz.

Sağlık Tesisimizde Çamur banyolarını, Tuz odasını, Sauna, Türk Hamamı, Fitness, Mini-Club ve Internet cafe hizmetlerimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Restaurant-Cafe, Türk kahvesi evi, Fotoğrafçı, Güzellik salonu ve Alışveriş merkezimiz ücretlidir.

KURUMSAL YAPI

Efor Spa & Wellness Turizm şirketi 15 yılı aşkındır Resort, Klüp ve Şehir Otelciliğinde yer alan Uluslararası otel zincirlerinde Spa Yönetimi konusunda bağımsız olarak çalışmaktadır.

Efor Spa & Wellness, spa merkezlerinde planlama, organizasyon ve operasyon geliştirme konuları ile spa merkezlerinin yönetimini kolaylaştırmak için konusunda uzmandır.

Şirketimiz engin deneyimleri ile spa merkezi açılışı ve sonrasındaki operasyonu ile olağanüstü Spa Yöneticiliği hizmeti vermektedir.

2009 yılında kurmuş olduğu Kuzey Spa ile Spa sektöründe işletmiş olduğu otel sayısını arttırmıştır. 2013 Aralık ayında inşaatına başladığı Yukarıkocayatak Beldesi, Serik bölgesinde 14 dönüm arazi üzerinde Antalya Peloid günübirlik çamur banyoları tesisini Kuzey Spa olarak 2014 Mayıs ayında faaliyete açarak Sağlık Turizmine alternatif bir ürün sunmaktadır.

Carter and others stemming from do my homework the recruiting allegations.

Visit in Ladbrokes bingo information.