NEDEN DALYAN PELOİD?

Dalyan’ın merkezine 100 metre uzaklıkta bulunan Dalyan Peloid Güzellik ve Sağlık Çamur tesisi, Sağlık Bakanlığı’nın ve Muğla Valiliği’nin 14.03.2013 tarih ve 48/001 sayılı izni ile %100 doğal üretilmiş çamur ürününe sahip. Bu ürün kurutularak toz haline getirilmektedir. Ve Antalya’daki tesisimizde tekrar arıtılmış su ile karıştırılarak çamur banyoları hazırlanmaktadır.

11Dalyan Peloid Çamuru romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı ve yumuşak doku hastalıkların tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

Faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış, Dalyan Peloid Çamuru, içerdiği hümik asit sayesinde ilk kullanımından itibaren cildi doğal güzelliğine kavuşturur. Ayrıca cilde parlak ve pürüzsüz bir görünüm de kazandırır.

Cilt ve cilt altı dokulara mineral desteği sağlar, selülit, sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde en büyük tamamlayıcı rolünü oynar.

Erken yaşlanma ile görülen kırışıklıklara ve derinin doğal renk tonunu bulmasına da yardımcı olur.

Cildin hafif hissedilmesini sağlayarak pH’ını dengeler ve günümüzün en önemli hastalığı olarak adlandırabildiğimiz stres üzerinde önemli bir etki sağlar.

Peloid Antalya Tesisinde; gül, biberiye, adaçayı aromalı ve 4 tane de sade olmak üzere toplam 7 çamur havuzumuz; gelen misafirlerin hem eğlenmeye doyamadıkları hem de çamur havuzlarından hariç Peloid’i temin edebilecekleri bir alışveriş eğlencesine dönüştürmektedir.

 

ÇAMUR’un FAYDALARI

 • Soğuk su paketlerinden daha uzun süre nem tutar.
 • Çamurdaki soğuk nem derinin gözeneklerini serbest bırakır, kanı yüzeye çeker.
 • Akneyi önler ve onarır.
 • İlaç olmadığı için herhangi bir yan etkisi yoktur.
 • Uygun deri pH’ını sağlar.
 • İçindeki hümik asit nedeni ile doğal hormon dengesini sağlar.
 • Yıpranmış üst deriye ovma etkisi ile yüzeyin pul pul dökülmesini sağlayarak pürüzsüz ve genç bir deri hazırlar.
 • İltihap gidericidir.
 • Yaşlılık görünümünü giderir (anti-aging).
 • Sağlıklı deriyi yeniler.
 • Deri yüzeyindeki zehirli maddeleri yok eder (detoks yapar).
 • Derinin normal rengini sağlar (toning).
 • Derinin daha hafif hissedilmesini sağlar.
 • Temizleme özelliği, ölü hücreleri yeniler, cildi sıkılaştırır.
 • Doğal olarak herhangi bir zararı yoktur.

Çamur aşağıdaki konularda önemle tavsiye edilebilir:

 •  Hareket/iskelet sistemi bozuklukları (artritis, poliartritis, travmanın etkilerinden sonra, osteokondrosis, radikulitis).
 •  Çevresel ve merkezi sistem ile solunum sistemi bozuklukları.
 •  Çamurun alerjik etkisi gözlenmemiştir. Çamur uygulaması akut iltihaplara, kanamalı organ bozukluklarına, tüberküloza, tümörlere ve kronik enfeksiyonlara uygulanmamalıdır.
_MG_7432

ÇAMUR ÇEŞİTLERİ

SADE SU İLE HAZIRLANMIŞ PELOİD ANTALYA ÇAMUR HAVUZLARI

Peloid Antalya , TC Sağlık Bakanlığınca tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kabul edilmiş kaolinit, simektit ve illit grubu kil mineralleri ve humik asit, lignin, hemisellülöz gibi organik maddeler içeren doğal Jeolojik ve biyolojik olaylar sonucu oluşmuş yer altı kaynaklı organik ve inorganik maddelerdir.

Peloid Antalya cilde ilk kullanımdan itibaren parlaklık ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran, cilt ve cilt altı dokulara minarel desteği sağlayarak selülit, sivilce ve siyah noktaları giderip kırışıklıklarla mücadelede yardımcı olan ve hasarlı yüzey üzerine uygulandığında iltihap ve ağrının etkisini azaltarak, cildi doğal güzelliğine kavuşturan % 100 doğal bir üründür.

Peloid Antalya, içersinde bulunan minarelerle banyo ve lokal uygulamalarla dejeneratif romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde; kronik bel ağrısı, ağrılı kas iltihabında(miyozit), omuz ve kollarda aniden başlayan ağrılarda (tendinit), fiziksel travmalarda ve fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıkların tedavisinde TC Sağlık Bakanlığınca tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılmaktadır.

Çok hızlı etkisini göreceğiniz Peloid Antalya yüzünüze ve komple vücudunuza ince bir tabaka halinde sürünüz kuruması için 15-20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayınız, şampuan kullanmayınız, tesisimizden ayrılırken kullandığınız bu ürünü satış reyonundan temin edebilirsiniz.

Toprağa alerjisi olanların çamur havuzunu kullanmamasını tavsiye ederiz!

BİBERİYE YAĞI İLE HAZIRLANMIŞ PELOİD ANTALYA ÇAMUR HAVUZLARI

Biberiyenin antiseptik, antioksidan ve temizleyici yağ özelliği ve mesaj yöntemiyle ile birleşerek burkulma, ezikleri iyileştirici ve kas gevşetici özelliği Peloid Antalya’nın romatizmal ağrılarda ve kas ve dokuların tedavisindeki(miyozit, tendinit, fiziksel travma, fibromiyalji v.b gibi) etkisi ile birleşerek çok daha etkin bir hale getirilmiştir.

Çok hızlı etkisini göreceğiniz Peloid Antalya yüzünüze ve komple vücudunuza ince bir tabaka halinde sürünüz kuruması için 15-20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayınız, şampuan kullanmayınız, tesisimizden ayrılırken kullandığınız bu ürünü satış reyonundan temin edebilirsiniz.

Toprağa ve biberiyeye alerjisi olanların çamur havuzunu kullanmamasını tavsiye ederiz!

GÜL YAĞI İLE HAZIRLANMIŞ PELOİD ANTALYA ÇAMUR HAVUZLARI

Peloid Antalya her türlü cilt tipine uygun antiseptik özelliğiyle nedeniyle ergenlik sivilcelerinde, akne ve küçük cilt yaralanmalarında kullanılan, sıklaştırıcı etkisiyle doğal botoks etkisi gösteren yaşlanmayı geciktirici, kırışıklık giderici gül ile birleşince çok daha etkili hale gelmiştir.

Gülün Serinletici etkisi nedeniyle ateş düşürücü olarak kullanılmakla birlikte mide bulantısı ve kusmaya iyi geldiği bilinmektedir. Koklanınca baş ağrısını geçirdiği ruhsal hastalıkların tedavisinde kullanıldığı, duyuları keskinleştirdiği, yaşam kuvvetini arttırdığı da bilinmektedir.

Çok hızlı etkisini göreceğiniz Peloid Antalya yüzünüze ve komple vücudunuza ince bir tabaka halinde sürünüz kuruması için 15-20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayınız, şampuan kullanmayınız, tesisimizden ayrılırken kullandığınız bu ürünü satış reyonundan temin edebilirsiniz.

Toprağa ve güle alerjisi olanların çamur havuzunu kullanmamasını tavsiye ederiz!!!!

ADA ÇAYI İLE HAZIRLANMIŞ PELOİD ANTALYA ÇAMUR HAVUZLARI

Peloid Antalya, ciltte kırışmaları geciktiren, kızarıklığı ve dökülmeleri önleyen selülit giderici eritem, egzama, sedef hastalığı, mantar, akne ve tahrişe yol açan deri hastalıklarına, ciltte hidrokortizon etkisi ile ağrıyan kaslara iyi geldiği bilinen ada çayı karışımıyla daha etkili bir hale gelmektedir.

Çok hızlı etkisini göreceğiniz Peloid Antalya yüzünüze ve komple vücudunuza ince bir tabaka halinde sürünüz kuruması için 15-20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayınız, şampuan kullanmayınız, tesisimizden ayrılırken kullandığınız bu ürünü satış reyonundan temin edebilirsiniz.

Toprağa ve adacayına alerjisi olanların çamur havuzunu kullanmamasını tavsiye ederiz!!!!

Senator bingaman is one of the many help committee members with great expertise and interest in education reform, said justine sessions, https://essaydragon.com the committee chairman`s spokeswoman.

Visit in Ladbrokes bingo information.